Halflight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogyan alkoss karaktert?

Go down

Hogyan alkoss karaktert? Empty Hogyan alkoss karaktert?

Témanyitás  Divus Vas. Május 10, 2009 5:07 pm

Felhasználónév: Egyben a karaktered neve is, tehát áll egy kereszt- és egy vezetéknévből. Nem lehet híres ember, karakter neve, vagy egyéb ismert név, esetleg ezek keverése, vagy ezekre emlékeztető név! Magyar név csak akkor legyen, ha a karakter magyar származású!

Életkor: Vagyis hány éves a karaktered.

Nem: vagyis férfi, vagy nő

Származási hely: Írj országot, és zárójelben azon belül egy várost! Pl. Franciaország (Párizs)

Élettörténeted: Minimum 15 összefüggő, értelmes mondatból kell állnia. Ebben leírhatod, hogy mi történt karaktereddel a játék előtt. Abban a tudatban írd le, 2009et írunk a játékban is!

Tulajdonságai: Itt írj a karakter külső és belső tulajdonságairól néhány összefüggő mondatban! (elég 2-3 mondat is)

További karakterei: Ha több karaktered is van a játékban, ide írd be a nevüket!

Faj: Lehet ember, vagy bármi más ami itt található a fajok között.

Foglalkozás: Itt egy egyszerű polgári foglalkozást nevezhetsz meg, mint a cipész, vagy az orvos.

Megjegyzés: Ez lehet egy betegség, egy hiányzó testrész, egy szemüveg, tehát valami különlegesség

Képesség: A karakterednek lehet egy tulajdonsága, amiben nagyon jó. Pl. úszás, tánc, hangszer, egy nyelv…

Személyes tárgy: Lehet egy tárgya, ami azonban nem lehet fegyver. Itt leírhatod, hogy miért fontos a karakternek ez a tárgy.

Avatar: Ide töltsd föl karaktered képét. Ha ezzel problémád lenne, nyugodtan írj nekem, és segítek!

Ha úgy érzed, hogy minden mezőt megfelelően kitöltöttél, akkor írj egy privát üzenetet nekem,és én ellenőrzöm az adatlapod!
Divus
Divus
Admin

Hozzászólások száma : 55
Join date : 2009. May. 09.

https://halflight.forumtwilight.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.